Maseczka ochronna z filtrem FFP3 1szt

34,00 zł

Maseczki FFP 3  posiadają filtr, który skutecznie zatrzymuje aerozole, stanowiąc tym samym barierę dla wirusów, jednocześnie zapobiegając w ten sposób zakażeniu. Zaawansowana technologia filtracji cząstek stałych i antybakteryjna tkanina to doskonała ochrona w środowisku o podwyższonym ryzyku zarażenia. 

maski można sterylizować w autoklawie -sprawdzone przez dentystow

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Dostępne opcje

Więcej informacji

Najbardziej rozpoznawalna półmaska FM-0/30 V P3S powraca w nowym stylu jako FS-O/30 V FFP3 NR D.
Dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza umożliwiają łatwe oddychanie i jednocześnie zapewniają wysoką barierowość filtracyjną.

Sprzedawane przez nas maski pochodzą bezpośrednio od polskiego producenta.

  • WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w wytycznych z dnia 25 stycznia 2020 r. w przypadku podejrzenia zakażenia nowym koronawirusem (nCoV) zaleca stosowanie masek przeciwpyłowych posiadających co najmniej filtr FFP2. Pełny tekst zaleceń na stronie: https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1266296/retrieve
  • Noszenie maseczki zasłaniającej usta i nos może pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów roznoszonych drogą kropelkową, jednak stosowanie samej maseczki nie gwarantuje powstrzymania infekcji i powinno być połączone ze stosowaniem innych środków zapobiegawczych, w tym higieną rąk i zasadami ochrony podczas kaszlu czy kichania.

Dodatkowe zalety:

Zastosowany zawór wydechowy pozwala na swobodniejsze pozbycie się nadmiaru pary wodnej i dwutlenku węgla spod czaszy półmaski poprawiając w ten sposób komfort pracy użytkownika oraz przedłużając jej żywotność.

Służy:

Do ochrony dróg oddechowych użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza występujących w postaci cząstek stałych i/lub ciekłych tworzących aerozole (pyły, dymy, mgły) do 30 x NDS.Udoskonalony, nadany wstępnie kształt w obrębie nosa zaczerpnięty ze sprawdzonej serii Simpla w połączeniu z klasycznym zaciskiem nosowym gwarantuje jeszcze skuteczniejsze doszczelnienie.